Тік-Ток: шкода чи користь?

Близько 1,29 мільярдів людей, зокрема підлітків, користуються соціальною мережою «Тік Ток». У ній можна знімати короткі відеоролики під фонову музику. Загалом контент розважальний, але є й челенжі, які загроожують життю людини. 

  Багато хто чув про двох дівчаток, одна з яких загинула з-за передозу медичним препаратом. Побачивши челенж в Тік Тоці, вони вирішили спробувати, але в результаті: негативні наслідки. Та чи це провина платформи? Ні. Людська цікавість стала одним з чинників катастрофи. Так влаштований мозок, що поки не спробуєш на собі, не зрозумієш тої шкоди наноять подібні дії. Багато людей можуть вестися на «слабо» і не здогадуватись про негативний вплив на них. 

  В наш час багато «провокаторів», які користуються психологічним тиском на людей через «слабо» або подібні заохочення «спробуй і побачиш, що буде». Саме через слабку силу волі люди піддаються закликам, через які може виникнути залежність або необдумані дії з негативними наслідками. Провокатори У сьогоденнні користуються соціальними мережами і, якщо не очно, онлайн спонукати до поганих справ. Я раджу фільтрувати свої рекомендації і не вестися на спокусу!

   Тепер, у чому ж користь даної платформи? Так, у «Тік Току». Та інших мережах можна знайомитися з людьми онлайн, та не треба забувати про шахраїв. Чи багато в ньому корисного контенту? Усього 0,5%. Все ж Більше розважального, де ти можеш «відпочити». Не виключено, що є люди, які реально допомагають. Наприклад, учитель Петро Земсков пройшов увесь річний курс геометрії за два тижні! Не тільки він один з учителів у мережі вчить інших. Та більшість з них користуються «Ютубом», аніж «Тік Током». Також деякі кухарі можуть знімати невеличкі відео «Як приготувати…». Чи можна вчитися у «Тік Тоці»? Не думаю. Якщо вам просто нудно – це платформа, яка точно розвеселить вас! 

   Отже, «Тік Ток» має багато небезпечних челенжів та провокацій, які краще не показувати дітям або взагалі ввести обмеження.

Салко Ярослава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Голодомор. 88 років болючої пам'яті

Сб Лис 27 , 2021
Організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду[1]. Убивство голодом відбувалося в Україні й на Кубані як до 1933 р., так і в 1932 році. Різниця полягає лише в масштабах злочину. Якщо протягом 1932 р. голодом було замордовано сотні тисяч людей, то в 1933 […]