ТОП методів заробітку в ТікТок

Безкоштовна популяризація відео, ваш ролик потрапить в рекомендації, знаходження цікавих ідей популярними хештегами. Нижче — найкращі способи, як заробляти гроші в Тік-Ток.

Поділемо ці методи на дві категорії:

1) Шалені і багатослівні:

– Стати амбасадором бренду

Хто такий амбасадор бренду? Це людина, яка офіційно представляє ту чи іншу компанію в соцмережах. У нашому випадку, в Тік Ток. Це означає, що в ваших відео та прямих ефірах з’являються товари бренду, ви використовуєте тематичні хештеги, берете участь в промоакціях. Амбасадор не займається прямими продажами. Ваше головне завдання — привернути увагу до бренду, підвищити лояльність аудиторії.

Як стати амбасадором? Стандартно, бренди самі шукають блогерів, з якими хотіли б працювати, й рідко розглядають вхідні запити. Тому працюйте над особистим брендом, розвивайте профіль та нарощуйте аудиторію. А якщо дуже вже хочеться — складіть список брендів, з якими ви хотіли б співпрацювати, й відправте їм свою пропозицію.

Варіант не для новачка: бренди пропонують співпрацю блогерам з солідною аудиторією та популярним аккаунтом. Все це відбувається за офіційним договором: на рік, два або більше.

Скільки можна заробити: пряма співпраця з брендами — один з найбільш прибуткових способів монетизації Тік Ток. Залежно від популярності аккаунта та індивідуальних умов, щомісячна оплата варіюється від 300 до 2000 доларів й більше.

– Реклама товарів та послуг

Тут все просто: знімайте рекламу по темі замовника (огляд товару, відгук на послугу й так далі). Вам можуть надати конкретний шаблон/текст. Або ж залишити подачу на ваш розсуд. Єдина складність тут — пошук рекламодавців.

Якщо у вас — розкручений профіль (є хоча б 10К підписників), то рекламодавці знайдуться самі. Запити на рекламу від зацікавлених компаній будуть надходити вам в особисті повідомлення: просто відфільтровуйте невідповідні заявки.

Часто компанії та бренди пропонують регулярну співпрацю блогерам, у яких одного разу купили рекламу (якщо результат їх влаштував). Наприклад, вам можуть запропонувати щомісячне розміщення реклами. А в ідеальному випадку, ви станете амбасадором бренду.

Скільки можна заробити: все залежить від кількості підписників та рекламної ніші. Середній ціновий діапазон — 300-5000 грн за відео. У зарубіжних тіктокерів ставки вищі: 2000-5000$ за мільйон переглядів.

– Реферальні програми

Партнерські, або ж реферальні програми працюють дуже просто: ви приводите компанії клієнта, а вона — платить вам гроші. Наприклад, ви — б’юті-блогер, а компанія, яка до вас звернулася, продає косметику. Беручи участь в партнерській програмі, ви можете знімати відео на тему краси, огляди косметичних продуктів або робити макіяж певними засобами, пропонуючи підписникам перейти на сайт рекламодавця за реферальним посиланням. Гроші нараховуються за кожного клієнта, який приходить від вас.

До блогерів з великою кількістю підписників компанії часто звертаються самі. Тому якщо у вас — розкручений профіль, й ваші відео регулярно потрапляють в рекомендації, стежте за вхідними заявками.

Скільки можна заробити: по-різному. Кожна компанія або CPA-мережа встановлює певний відсоток. Новачкам часто платять менше, але в процесі співпраці % зростає.

– Пряма реклама з вашого профілю в Tik-Tok

Реклама — основний спосіб монетизації на будь-якому майданчику. Тік Ток тут не став винятком. Працює це просто: ви рекламуєте інших блогерів у своєму профілі. Блогер нарощує аудиторію, ви отримуєте оплату. Формат реклами може бути різним: від згадки в прямому ефірі до історії з посиланням. Одноразовим або багаторазовим. Ви працюєте або за готовим шаблоном, який надає вам замовник, або імпровізуєте: все залежить від конкретної ситуації.

Рекомендуємо починати продажі реклами при наявності 5000+ підписників.

Перевага прямої реклами — в тому, що тут немає верхнього порогу по заробітку. Чим більше у вас підписників та вища конверсія — тим більше можна заробити.

Якщо вас цікавлять більш точні цифри, ось результат аналізу понад 100 російськомовних каналів в Тік-Ток:

до 100 тисяч підписників — 500+ рублів за рекламу (близько 185 грн);

100-500 тисяч — 1000 рублів (370-400 грн);

500 тисяч-1 мільйон — 3000 рублів (1100 грн);

1-5 млн — 7000 рублів (2500 грн);

5 млн + — від 10 000 рублів (3700 грн).

 

2) Ті що можуть допомогти новачкам:

– Монетизація прямих ефірів в Тік-Ток

Заробіток на прямих ефірах доступний для користувачів з 1000+ підписників.

Тут є два варіанти монетизації: реклама товарів/послуг під час прямої трансляції або заробіток на монетах. Зараз пояснимо.

Як це працює на практиці: ви проводите ефір на тему, яка відповідає рекламованому товарові. У процесі трансляції демонструєте товар та робите його огляд, або згадуєте його будь-яким іншим способом. Це залежить від запиту рекламодавця.

Другий спосіб — заробіток на монетах — унікальний для Тік Тока. Під час прямої трансляції глядачі можуть купувати стікери за монети й дарувати їх блогеру. Блогер отримує 80% від вартості стікера собі на баланс. А потім — може вивести реальні гроші.

Скільки можна заробити: мінімальний поріг для виведення — 10 доларів. 100 монет коштують 1 долар, 1 стікер — в середньому, 10 монет. Тому ваш заробіток безпосередньо залежить від кількості подарованих стікерів.

– Продаж послуг для Тік-Ток

Вмієте монтувати відео, обробляти фото або красиво малюєте? Чудово! Запропонуйте свої послуги іншим тіктокерам: з часом, на цьому можна непогано заробити. Альтернативний варіант — просування послуг фрілансерів через Тік Ток. Ваша нагорода — % від кожного замовлення.

Тік Ток підходить також для продажу товарів: від хенд-мейду до косметики. Але не варто продавати “в лоб”: використовуйте свій товар у кадрі, знімаючи трендові відео та беручи участь в челенджах.

Скільки можна заробити: залежить від ніші. Радує те, що верхнього порогу тут немає. Згодом, продаж власних товарів/послуг через соцмережу може стати постійною зайнятістю або непоганим бонусом до заробітку.

– Заробіток на сервісах

Або ж виконання завдань через спеціальні ресурси. Завдання бувають різними: наприклад, подивитися відео до кінця, поставити лайк або написати коментар.

Декілька сервісів для заробітку в Тік Ток:

Vktarget — тут можна виконувати завдання не лише для Tik-Tok, а й для інших соціальних мереж.

Cashbox — тут трапляються завдання типу “Написати відгук”, “Зареєструватися на сайті”, “Встановити додаток”.

Taskpay — робота з Тік Ток та довільні завдання.

Скільки можна заробити: насправді, не більше декількох сотень гривень. Робота на сервісах більше підходить студентам та школярам: вона не має багато спільного з серйозною монетизацією.

Ляшенко Андрій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Тік-Ток: шкода чи користь?

Пт Лис 26 , 2021
Близько 1,29 мільярдів людей, зокрема підлітків, користуються соціальною мережою «Тік Ток». У ній можна знімати короткі відеоролики під фонову музику. Загалом контент розважальний, але є й челенжі, які загроожують життю людини.    Багато хто чув про двох дівчаток, одна з яких загинула з-за передозу медичним препаратом. Побачивши челенж в Тік […]