Розділи Тік Току. Що таке ДіпТок і як його сприймати?

ТікТок – без сумніву найпопулярніша мережа для обміну смішних або просто коротких відео. Але з недавніх часів він розділився на 3 відділи: Альт, Діп, Стрейт.

Straight (стрейт) – автори з ідеальною зовнішністю та фігурою танцюють, жартують або відкривають рот під музику. Завдяки красивому малюнку такі автори привертають увагу рекламодавців, а деякі мають продюсерів.

Alt (альт) — люди, які створюють власний незалежний контент із нестандартним гумором та цікавими ідеями. На противагу стрейту вони вважають за краще створювати відео з наявністю смислової складової.

Deep (дип) – люди, що відрізняються вкрай специфічним гумором та особливим стилем обробки відео. У цьому напрямі автори створюють ролики з страшним, незрозумілим звичайному глядачеві змістом. Саме про нього далі й йтиметься.

Звідки взявся цей напрямок? Хто є його засновником?

У 2007-2008 роках у рунеті поширилася крипіпаста – жанр інтернет-фольклору, прообразом якого стали міські легенди та страшні історії. Створювалися різні фендоми за інтересами, першим з яких був фендом всесвіту «Слендермена».

Існувала легенда про те, що внаслідок злому телеканалів увечері на них почали транслювати короткі відео жахливого змісту. Після перегляду люди буквально божеволіли і ще довго не могли оговтатися від шоку. Їх почали називати “Файли смерті”.

Незважаючи на походження, вони мають свою індивідуальність і навіть ідеологію. Її основою є «культ поклоніння древу». На ньому ростуть абортиші, яких діпери вживають у їжу. Ти не вибираєш дерево, воно саме вибирає тебе. Воно дарує тобі своє кохання, але ти маєш його захищати. Все це відбувається у форматі гри. Цей культ осонований на пісні з фільму.

Ще однією цікавою особливістю Deep TikTok є те, що люди тут підтримують одне одного. Часто можна побачити ролики зі схвальними написами: «Знай, ти найпрекрасніший чоловічок у світі, я тебе люблю».

Хто знімає ДіпТоки?

В ДіпТоці знаходяться переважно відео незрозумілого змісту, пропаганда незрозумілих і видуманих на основі чого-небудь релігій, кланів, культів. Деякі матеріали не несуть смислу взагалі, є хайпом або діє на людей як треш.

Виходить, що Deep TikTok — фендом, у якому учасники створюють свій затишний простір, вільний від соціальних тем. Вони створюють ролики як простої розваги, так власного самовираження. В основному це підлітки, які хочуть показати свою індивідуальність без остраху, що їх засудять за дивацтва. А спотворені страшні обличчя, змінені за допомогою додатків, свідчать про те, що справжня краса людини всередині. Все оманливе.

Вергелес Анастасія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

TikTok — відеолихоманка сучасності

Сб Лис 20 , 2021
Зараз я вам розповім як досягнути популярності в цій соц. мережі. І так, що ж таке контент, та чому він такий головний ? Контент – це перше за чим люди приходять в соціальну мережу. Відео з нуля можуть бути недосконалими-і це нормально. Але ви з першого кадру повинні показати, що […]