Українці запустили супутник майбутнього

У липні 2034 року  науковці  у запустили космос супутник під назвою “Розумничок” . Цей проект розроблявся цілих 4 роки . Його робота полягає в том що він може відповідати різним функціям . Найкращою його функцією є – шпигунство . Суть функції полягає в тому, що ти можеш відслідковувати рух людини якою цікавишся . Людині на телефон приходить повідомлення про геолокацію персони . Наприклад ,цей супутник допоможе батькам для догляду за їхніми дітьми , вони можуть відсліджувати їхнє місце перебування .

Також його функцією є – телепортація людини у будь яке місце. Наприклад , людина хоче опинитися у місці яке побачила на картинці і за допомогою кнопки  сигнал посилається до супутника . Наступною дією є – те, що Розумничок створює телепорт за допомогою якого людина опиняється на місці мрії .

Гур'єва Катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Українські розробки у Всесвіті

Сб Лис 13 , 2021
Українці запустили в космос апарат H33J із штучним інтелектом. Науковці стверджують: «Цей пристрій неймовірний!» Його створенням займались 5 років вчені з двох країн: США та України. Створення відбулось в Україні.   Запущений об 11:23, 12 листопада у Всесвіт зі станції в Києві. Жанна Остапчук дізналась, що за допомогою розвиненого інтелекту, супутник […]