Українські розробки у Всесвіті

Українці запустили в космос апарат H33J із штучним інтелектом. Науковці стверджують: «Цей пристрій неймовірний!» Його створенням займались 5 років вчені з двох країн: США та України. Створення відбулось в Україні.

  Запущений об 11:23, 12 листопада у Всесвіт зі станції в Києві. Жанна Остапчук дізналась, що за допомогою розвиненого інтелекту, супутник може шукати корисні копалини на будь-якому космічному тілі, що знаходиться не більше, ніж за 137000 км від нього. З його допомогою хочуть добути корисні копалини астероїдів у поясі між Марсом та Юпітером. H33J оснащений потужним буром і складом для здобутих речей. Також має камеру, якою вчені зроблять фотографії для дослідження нашої галактики! Апарат керується з комп’ютера доктора Олени – головного вченого київської станції.

Салко Ярослава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

УКРАЇНСЬКИЙ СУПУТНИК-ШУКАЧ

Сб Лис 13 , 2021
УКРАЇНСЬКИЙ СУПУТНИК-ШУКАЧ! Десятки українських вчених роками працювали над створенням новітнього розумного супутника. Місяць тому вони відправили його в космос і позавчора нам повідомили про результати. Головний інженер Олексій Григоренко говорить, що всі функції працюють чудово. «Ми планували, що наш супутник зможе шукати загублені телефони, під’єднуючись до кожного пристрою на планеті, […]