УКРАЇНСЬКИЙ СУПУТНИК-ШУКАЧ

УКРАЇНСЬКИЙ СУПУТНИК-ШУКАЧ! Десятки українських вчених роками працювали над створенням новітнього розумного супутника. Місяць тому вони відправили його в космос і позавчора нам повідомили про результати.

https://pin.it/17GRpih

Головний інженер Олексій Григоренко говорить, що всі функції працюють чудово. «Ми планували, що наш супутник зможе шукати загублені телефони, під’єднуючись до кожного пристрою на планеті, і допомагати поліції. Наразі він працю тільки на території України, але це тимчасово.» — розказує вчений нашим кореспондентам.

Поліція позитивно відгукнулася про цей експеримент. «Наша робота і справді стала простішою. Тепер коли ми отримаємо повідомлення про втрачений телефон, то в межі 1 години знаходимо його. Зараз ця послуга безкоштовна, але є можливість що після початку співпраці з іншими країнами світу це буде коштувати не дешево.» — повідомляє Ігор Кравецький, офіцер поліції Київ.

Хандон Зоряна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Розділи Тік Току. Що таке ДіпТок і як його сприймати?

Сб Лис 20 , 2021
ТікТок – без сумніву найпопулярніша мережа для обміну смішних або просто коротких відео. Але з недавніх часів він розділився на 3 відділи: Альт, Діп, Стрейт. Straight (стрейт) – автори з ідеальною зовнішністю та фігурою танцюють, жартують або відкривають рот під музику. Завдяки красивому малюнку такі автори привертають увагу рекламодавців, а […]