Потап & Павло Зібров – новий дует?

В Інтернеті досить довго лунали чутки про фіт Потапа й Павла Зіброва. Але, фанати так і не почули його. Чи винні у цьому розбіжності творчості артистів? А чи є вони взагалі? Тому поговоримо трохи детально про пісні Потапа й Павла Зіброва.

Особисто у мене пісні Павла Зіброва асоціюються з днями народженнями жінок та чоловіків за 30. Але, поруч із класичним звучання, Зібров не відстає від трендів і випускає пісні в сучасній інтерпретації. . Тематика його творчості дуже широка: починаючи від патріотичних мотивів й закінчуючи піснями Павла Зіброва про Павла Зіброва.

До речі, своїй музикальній кар’єрі співак завдячує саме своїм вусам: «Мої вуса – це передатчик і саме в них надходить інформація, а пісні народжуються, коли вуса ворушаться. Зголиш їх – і все, голос звучати не буде, пісні писатися перестануть.

За свою творчу кар’єру у нього накопичилося кілька десятків відомих всім хітів: Женщина любимая, Нателла, Дивна любов і інші. В репертуарі артиста також багато кавер-версій на популярні молодіжні композиції. Павло виконує пісні українською та російською мовами.

За свою музичну кар’єру Потап був продюсером та учасником декількох колективів, зокрема «ВуЗВ» (Вхід у Змінному Взутті), «Потап и Настя», MOZGI. На даний момент артист має в своєму арсеналі понад 300 пісень, багато з яких стали саунд – треками фільмів і серіалів, а також вірусилися в Інтернеті.

Основним стилем пісень Потапа є реп й хіп – хоп. Мелодика досить запальна, дуже часто використовуються важкі біти. На мою думку, пік популярності Потапа припадає на 2014 – 2017 роки, коли співак був членом гурту MOZGI й «Потап и Настя». Зараз же, під час сольної кар’єри, пісні звучать дещо застаріло.

Тематика творчості схожа з піснями Павла Зіброва – починаючи від пісень про кохання (зокрема, у Потапа є мотиви нерозділеного кохання) й закінчуючи запальними хітами на свята.

Обоє співаків мають схожі й відмінні риси в своїй творчості, розраховані на різну аудиторію. Але їх майстерність підтверджують різні нагороди – Потап і Павло Зібров удостоєні звання Заслуженого артиста України.

Заріфі Зарміна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Бітрикс

Сб Лис 6 , 2021
Подорожники ростуть в помірних і субтропічних поясах Європи, Азії, Африки і Америки. У колишньому СРСР — близько 30 видів. Найвідоміші: подорожник середній (Plantago media), подорожник великий (Plantago major) і подорожник ланцетолистий (Plantago lanceolata) — багаторічні трави. У Закавказзі і Середній Азії зустрічається подорожник блошиний (Plantago psyllium) — витка трав’яниста рослина до 40 см заввишки. Зустрічаються уздовж доріг (звідси й назва), на засмічених місцях, пустирях, в степах, на луках, піска